Aktualności « powrót

Dodatkowe kanały sprzedaży biletów do ZOO

Uprzejmie informujemy, iż w naszym ZOO uruchomiliśmy internetową sprzedaż biletów. 
Zakupu biletów można dokonywać również w biletomatach, używając kart płatniczych (zbliżeniowo albo tradycyjnie na kod PIN) lub gotówki (monetami i banknotami).

Dwa automaty do sprzedaży biletów wstępu ustawione zostały tuż za bramą wejściową. Wolnostojące urządzenia przystosowane są do funkcjonowania na zewnątrz - w każdych warunkach pogodowych. Są wandaloodporne oraz dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Kupujący mają do wyboru sześć języków: polski, angielski, niemiecki, francuski, rosyjski i czeski. 

Płockie ZOO odwiedza ponad 240 000 osób rocznie. Biletomaty będą więc dodatkowym wsparciem dla kas biletowych, do których szczególnie w sezonie letnim, tworzyły się kolejki.

Jednocześnie uruchomiono również internetową sprzedaż biletów do ZOO. Zakupów można dokonywać poprzez stronę www.zoo.plock.pl. Bilety jednorazowe ważne są 30 dni od daty zakupu.

Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup biletów przez internet lub w biletomatach, będą mogli wejść do ZOO bez konieczności stania w kolejce do kasy. Bilety weryfikowane są bezpośrednio przez pracowników ochrony za pomocą palmtopów, którymi skanowane są kody kreskowe umieszczone na biletach.

Mamy nadzieję, iż nowe drogi dystrybucji biletów spotkają się z zainteresowaniem i będą udogodnieniem dla zwiedzających płocki Ogród Zoologiczny.

 

AktualnościAktualnościAktualnościAktualności
 
AktualnościAktualnościAktualności

^ do góry