Aktualności « powrót

Rozstrzygnięcie konkursu CO ŻYJE W WIŚLE?

Udało się! Łatwo nie było… gdyż otrzymaliśmy aż 367 prac!

Emocje podgrzewały atmosferę panującą podczas obrad jury! Jedni jurorzy zwracali szczególną uwagę
na samodzielność wykonania pracy, inni na wierne odwzorowanie gatunków wiślanych i ich środowiska…
Nie bez znaczenia był również całościowy wkład w przygotowanie pracy np. użyta technika
czy opisy organizmów - szczególnie te własnoręczne smiley

Nagrody i wyróżnienia wędrują do następujących osób:

    Kategoria „Przedszkola”

I miejsce - Iza Grzelak, Miejskie Przedszkole nr 4 im. Czerwonego Kapturka w Sierpcu,
opiekun - Jolanta Guba.

II miejsce - Natalia Józwik, Miejskie Przedszkole nr 29 w Płocku, opiekun - Katarzyna Pomianowska.

III miejsce - Gracjan Kokoszkiewicz, Samorządowe Przedszkole „Niezapominajka” w Słupnie (oddział zamiejscowy w Liszynie), opiekun - Beata Dolna.

     Wyróżnienia:

  1. Amelia Woja, Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku, opiekun - Małgorzata Ćwiklińska.
  2. Antonina Nagadowska, Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku, opiekun - Małgorzata Ćwiklińska.
  3. Aleksandra Nowicka, Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku (Filia w Imielnicy „Przystanek Maciuś”),
    opiekun - Danuta Znyk.
  4. Filip Kolczyński, Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku (Filia w Imielnicy „Przystanek Maciuś”),
    opiekun - Danuta Znyk

     Kategoria „Klasy I-IV szkół podstawowych”

I miejsce - Filip Kruk, Szkoła Podstawowa nr 20 im. Władysława Broniewskiego w Płocku,
opiekun - Monika Palmąka.

II miejsce - Nikola Janiak, Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku (Filia w Imielnicy „Przystanek Maciuś”),
opiekun - Danuta Znyk.

III miejsce - Julia Sochacka, Szkoła Podstawowa w Nowym Duninowie (Szkoła Filialna w Soczewce),
opiekun - Danuta Buczyńska.

    Wyróżnienia:

  1. Bartosz Macek, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Dobrzykowa z 1939 r. w Dobrzykowie,
    opiekun - Elżbieta Ozimkiewicz.
  2. Kamila Nowatkiewicz, Szkoła Podstawowa w Dzierżanowie, opiekun - Mirosława Grzelak.
  3. Nikola Piekut, Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Kobylnikach, opiekun - Marzena Smułka.
  4. Szymon Gronczewski, Szkoła Podstawowa nr 11 w Płocku, opiekun - Iwona Chrobocińska.

     Kategoria „Klasy V-VII szkół podstawowych”

I miejsce - Mateusz Dubielak, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Dobrzykowa z 1939 r. w Dobrzykowie,
opiekun - Aneta Gralewska.

II miejsce - Natalia Stawicka, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płocku (Świetlica Środowiskowa nr 4),
opiekun - Dorota Ruszczyk.

III miejsce - Kinga Kopyrska, Szkoła Podstawowa im. Małego Powstańca w Święcieńcu,
opiekun - Milena Lewandowska.

Wyróżnienia:

  1. Emil Szkop, Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wyszogrodzie, opiekun - Ewa Janas.
  2. Klaudia Mikołajczyk, Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku (Filia w Imielnicy „Przystanek Maciuś”), opiekun - Danuta Znyk.
  3. Maria Lewandowska, Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku, opiekun - Małgorzata Ćwiklińska.
  4. Wiktor Gieras, Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w Czermnie, opiekun - Małgorzata Szulborska.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Fotorelacja z uroczystego wręczenia nagród

 

AktualnościAktualnościAktualnościAktualności
 
AktualnościAktualnościAktualnościAktualności
 
AktualnościAktualnościAktualnościAktualności
 
AktualnościAktualnościAktualnościAktualności
 
AktualnościAktualnościAktualnościAktualności
 

^ do góry