Kup bilet on-line

Informacje « powrót

Zamówienia publiczne i ogłoszenia / Ogłoszenia

 
Zaproszenie do negocjacji na najem terenu na placu piknikowym przy grzybku

Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku Spółka z ograniczona odpowiedzialnością, ul. Norbertańska 2 09-402 Płock, zaprasza wszystkich zainteresowanych do negocjacji, w sprawie najmu gruntu na terenie ZOO w Płocku przy ul. Norbertańskiej 2.

Zaproszenie do negocjacji na najem lokalu -kiosk drewniany

Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku Spółka z ograniczona odpowiedzialnością, ul. Norbertańska 2 09-402 Płock, zaprasza wszystkich zainteresowanych do negocjacji

Zaproszenie do negocjacji

Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku Spółka z ograniczona odpowiedzialnością, ul. Norbertańska 2 09-402 Płock, zaprasza wszystkich zainteresowanych do negocjacji w sprawie najmu gruntów na terenie ZOO w Płocku przy ul. Norbertańskiej 2.

Zaproszenie do negocjacji w sprawie najmu gruntów o powierzchni 1 m2

Grunt o powierzchni 1 m2 przy budynku Tamaryn i Marmozet oraz grunt o powierzchni 1 m2 znajdujący się przy wybiegu panter śnieżnych i tygrysów syberyjskich

Sprzedaż samochodu Daewoo Lublin II

OGŁOSZENIE O WYBORZE

Konkurs na najem gruntu o powierzchni 4 m2 - na prowadzenie działalności handlowo-usługowej.

OGŁOSZENIE O WYNIKU

Konkurs na najem gruntu o powierzchni 1 m2 z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej polegającej na zainstalowaniu i eksploatacji urządzenia do napojów zimnych i przekąsek.

OGŁOSZENIE O UNIEWAŻNIENIU

Konkurs na najem gruntu o powierzchni 1 m2 z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej polegającej na zainstalowaniu i eksploatacji urządzenia do napojów gorących.

OGŁOSZENIE O UNIEWAŻNIENIU

[1] [2] [3] ... [7]      następna strona


^ do góry