Kup bilet on-line

Informacje « powrót

Kontakt

Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 

ul. Norbertańska 2, 09-402 Płock
tel. +48 24 366 05 12
fax: +48 24 366 05 13

sekretariat@zoo.plock.pl

KASA czynna codziennie w godz. 9-17 tel. +48 24 366 05 14
 

NIP: 7743264757    KRS 0000941282
Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Kapitał zakładowy: 29 109.000,00 zł

Nr zezwolenia: DOPog-4201-05-XIV-1/04/kl
Nr weterynaryjny: PL 14624801 

 

Prezes Zarządu
Krzysztof Kelman

+48 24 366 05 12
krzysztof.kelman@zoo.plock.pl

 



Wiceprezes Zarządu
Konrad Konarski

+48 24 366 05 15
konrad.konarski@zoo.plock.pl

 

Dział Hodowlany

Kierownik
Radomir Lewandowski

+48 24 366 05 20
radomir.lewandowski@zoo.plock.pl

Sekcja SSAKI



Kierownik
Michał Popowski

+48 24 366 05 26
michal.popowski@zoo.plock.pl

Sekcja PTAKÓW I ZIELENI



Kierownik
Jacek Jędrzejewski

+48 24 366 05 22
jacek.jedrzejewski@zoo.plock.pl

Sekcja AKWARIUM I HERPETARIUM



Kierownik
Bogdan Koczyk

+48 24 366 05 22
bogdan.koczyk@zoo.plock.pl


 

Dział Edukacji i Promocji:

Kierownik
Magdalena Kowalkowska
+48 24 366 05 18
magdalena.kowalkowska@zoo.plock.pl


Prowadzenie zajęć:

Teresa Gołębiowska
Zooedukator
+48 24 366 05 17
teresa.golebiowska@zoo.plock.pl

Izabela Postolska
Zooedukator

+48 24 366 05 17
izabela.postolska@zoo.plock.pl



Aleksandra Kujawa
Zooedukator

+48 24 366 05 17
aleksandra.kujawa@zoo.plock.pl

 

 

Dział Administracyjny i Zamówień Publicznych



Kierownik
Anna Cholewińska

+48 24 366 05 23
anna.cholewinska@zoo.plock.pl

 

Dział Techniczny

Kierownik
Marlena Antoszek

+48 24 366 05 24
marlena.antoszek@zoo.plock.pl 

 

Dział Finansowo - Księgowy



Główny Księgowy
Kamila Wiśniewska

+48 24 366 05 12
kamila.wisniewska@zoo.plock.pl

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych



Leszek Bukowski
+48 24 366 05 31
leszek.bukowski@zoo.plock.pl


^ do góry