Informacje « powrót

Kontakt

Miejski Ogród Zoologiczny
Jednostka Budżetowa

ul. Norbertańska 2, 09-402 Płock
tel. +48 24 366 05 11
tel. +48 24 366 05 12
fax: +48 24 366 05 13

sekretariat@zoo.plock.pl

Nr zezwolenia: DOPog-4201-05-XIV-1/04/kl
Nr weterynaryjny: PL 14624801 

 

Dyrektor
Krzysztof Kelman

+48 24 366 05 11
krzysztof.kelman@zoo.plock.pl

 



Zastępca Dyrektora
Konrad Konarski

+48 24 366 05 15
konrad.konarski@zoo.plock.pl

 

Dział Hodowlany

Kierownik
Radomir Lewandowski

+48 24 366 05 20
radomir.lewandowski@zoo.plock.pl

Sekcja SSAKI


Kierownik
Barbara Stegenta-Całus

+48 24 366 05 26
barbara.stegenta@zoo.plock.pl

Sekcja PTAKI


Kierownik
Jacek Jędrzejewski

+48 24 366 05 22
jacek.jedrzejewski@zoo.plock.pl

Sekcja AKWARIUM I HERPETARIUM


Kierownik
Bogdan Koczyk

+48 24 366 05 22
bogdan.koczyk@zoo.plock.pl

Reprezentant Międzynarodowego Systemu Informacji o Gatunkach
(ang. International Species Information System)


Wiktor Zduniak
+48 24 366 05 27
wiktor.zduniak@zoo.plock.pl

 

Dział Edukacji


Kierownik

Dorota Raniszewska
+48 24 366 05 17
dorota.raniszewska@zoo.plock.pl


Prowadzenie zajęć:


Aleksandra Kujawa

+48 24 366 05 17
aleksandra.kujawa@zoo.plock.pl


Teresa Gołębiowska

+48 24 366 05 17
teresa.golebiowska@zoo.plock.pl

 

Promocja i Marketing:


Magdalena Kowalkowska

+48 24 366 05 18
magdalena.kowalkowska@zoo.plock.pl

 

Dział Administracyjno -Techniczny i Zamówień Publicznych


Kierownik
Anna Cholewińska

+48 24 366 05 23
anna.cholewinska@zoo.plock.pl

 

Dział Finansowo - Księgowy


Główny Księgowy
Kamila Wiśniewska

+48 24 366 05 11
kamila.wisniewska@zoo.plock.pl


^ do góry