Atrakcje « powrót

Działo się...

W płockim ZOO organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń, wśród których każdy wybierze coś dla siebie. Odbywają się imprezy skierowane do grup szkolnych i przedszkolnych, jak również weekendowe imprezy rodzinne. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem imprez w ZOO na rok 2019.

 
Tropem reniferaTropem renifera

W niedzielę 16. lutego w godzinach 11.00 - 14.00 w Pawilonie Herpetarium wszyscy młodzi artyści i miłośnicy reniferów mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych zorganizowanych przez Polską Fundację Sportu i Kultury oraz płockie ZOO. Impreza pod nazwą "Tropem renifera" miała na celu rozwijanie zdolności plastycznych dzieci oraz poszerzenie ich wiedzy o przyrodzie obszarów polarnych, a w szczególności o reniferach.

Finał WOŚP w ZOO Finał WOŚP w ZOO

Płocki Ogród Zoologiczny po raz drugi zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Na wszystkich gości, którzy w tym dniu odwiedzili ZOO czkało wiele atrakcji.

III Plener Noworoczny PGF w ZOOIII Plener Noworoczny PGF w ZOO

W pierwszym dniu 2014 roku w płockim ZOO odbył się III Noworoczny Plener Fotograficzny zorganizowany przez Stowarzyszenie Płocka Grupa Fotograficzna. Była to świetna okazja do spotkania płockich pasjonatów fotografii i wesołego powitania Nowego Roku.

Konkurs Tropienie motywów zwierzęcychKonkurs Tropienie motywów zwierzęcych

W dniu 13 grudnia 2013 roku wręczyliśmy nagrody laureatom konkursu „Tropienie motywów zwierzęcych w płockiej architekturze” zorganizowanym przez Ogród Zoologiczny w Płocku oraz Płocką Lokalną Organizację Turystyczną. Celem konkursu było odszukanie jak największej liczby motywów zwierzęcych zawartych w płockiej architekturze.

Zwierzęta - bohaterowie książekZwierzęta - bohaterowie książek

W dniu 27 października nasz Ogród odwiedziły dzieci, które miały okazję bliżej poznać zwierzęta będące bohaterami książek. Impreza została zorganizowana we współpracy z Książnicą Płocką i miała na celu zaszczepienie zwyczaju czytania książek wśród dzieci.

Wystawa fotograficzna Niewidoczne serce ZOOWystawa fotograficzna Niewidoczne serce ZOO

Od 4 listopada w Galerii Wisła można oglądać wyjątkową wystawę fotograficzną "NIEWIDOCZNE SERCE ZOO". Wyjątkową, bo przedstawiającą nie jak zazwyczaj same zwierzęta, ale i ich opiekunów – Naszych Pracowników.

poprzednia strona[1] ... [13] [14] [15]


^ do góry