Kup bilet on-line

Atrakcje « powrót

Działo się...

Wystawa fotograficzna Niewidoczne serce ZOO

Od 4 listopada w Galerii Wisła można oglądać wyjątkową wystawę fotograficzną "NIEWIDOCZNE SERCE ZOO". Wyjątkową, bo przedstawiającą nie jak zazwyczaj same zwierzęta, ale i ich opiekunów – Naszych Pracowników.
Autorami zdjęć są przedstawiciele Stowarzyszenia Płocka Grupa Fotograficzna, dla których jest to pierwsza wspólnie zorganizowana wystawa.

Bohaterami zdjęć są Pracownicy Ogrodu Zoologicznego, którzy łącząc swoje obowiązki z wielką pasją, sprawiają, iż pomiędzy nimi a ich podopiecznymi wywiązuje się silna wieź. Tę nieznaną stronę życia płockiego ZOO starali się uchwycić fotografowie z PGF - również wielcy pasjonaci swojej pracy. Podczas tego projektu i wielu wspólnie spędzonych godzin w oczekiwaniu na najlepsze ujęcia poświęcali swój czas dla tej wielkiej inicjatywy. Uwieńczeniem wspólnych wysiłków ludzi żyjących dla pasji jest niniejsza wystawa, poprzez którą chcieliśmy pokazać, że w płockim ZOO odgłosom dzikich zwierząt akompaniuje DŹWIĘK BIJĄCYCH SERC.

Ekspozycję, która znajduje się na parterze vis-a-vis supermarketu Piotr i Paweł oraz na pasażu na I piętrze, będzie można zwiedzać do 30 listopada.

Dziękujemy fotografom Płockiej Grupy Fotograficznej, Płockiej Galerii Sztuki, Drukarni Mediakolor, Galerii Handlowej Wisła oraz Agencji RIS.

Zdjęcia z wernisażu wystawy na naszym facebooku [kliknij]

Atrakcje / Działo się...Atrakcje / Działo się...Atrakcje / Działo się...Atrakcje / Działo się...
 

^ do góry