Kup bilet on-line

Atrakcje « powrót

Nie przegap!

Wioska Linowa

Park linowy Zoolandia znajduje się nieopodal ekspozycji makaków japońskich oraz wybiegu dla wilków, lwów i lampartów w płockim ZOO. Ukształtowanie terenu umożliwiło tutaj budowę niezwykle ciekawego obiektu, który składa się z zadaszonych platform oraz wiszących mostów. Trasy znajdują się na wysokości około 1,5 - 3 metrów nad ziemią. Dzięki solidnej siatce asekuracyjnej bezpieczeństwo odwiedzających stoi na najwyższym poziomie. Łączna długość tras w linowej wiosce Zoolandia to około 75 metrów, a wzbogacona jest o bardzo ciekawe atrakcje.

Uczestnicy eksplorowania linowej wioski Zoolandia mogą skonfrontować się z interesującymi przeszkodami, wśród których warto wyróżnić metalowe obręcze, kacze łapy, drewniany tunel oraz rozmaite geometryczne układy. Jednymi z najbardziej ulubionych przez małych odkrywców elementów są płachta – szeroka zjeżdżalnia oraz zjazd tyrolski, które gwarantują dodatkowy dreszczyk emocji. Przygoda odbywa się w bezpośredniej bliskości natury – drzew i krzewów tworzących wraz z drewnianymi konstrukcjami Zoolandii bajkowy klimat. Linowy plac zabaw przypomina wioskę w koronach drzew, co jeszcze bardziej zachęca do zabawy.

 

UWAGA! Cena nie obejmuje biletu wstępu do zoo.

Park linowy prowadzi firma zewnętrzna.

Zakup biletu wstępu do parku umożliwia nielimitowane wejście na jego teren w ciągu jednego dnia. W związku z tym można wracać tutaj wielokrotnie i przeplatać odwiedziny mieszkańców Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku z wyładowywaniem nagromadzonych emocji podczas aktywnego harcowania na trasach linowego parku Zoolandia. Linowa wioska umożliwia wstęp na swój teren dzieciom w wieku od 3 lat. Dla najmłodszych jest to świetna okazja na przeżycie niezapomnianej przygody.

Godziny otwarcia:

  • maj, czerwiec, lipiecsierpień – CODZIENNIE od 10.00 do 18.00
  • kwiecień, wrzesień, październikWEEKENDY od 10.00 do 18.00

Ważne: w przypadku niekorzystnej pogody park linowy jest nieczynny!

 

Szczegółowe informacje i kontakt: 661 22 00 88 oraz  zoolandia@parkilinowe.pl

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.parkizoolandia.pl

Rezerwacja dla grup on-line: www.parkizoolandia.pl/dla-grup.html

 

Atrakcje / Nie przegap!Atrakcje / Nie przegap!Atrakcje / Nie przegap!Atrakcje / Nie przegap!
 
Atrakcje / Nie przegap!Atrakcje / Nie przegap!Atrakcje / Nie przegap!Atrakcje / Nie przegap!
 
Atrakcje / Nie przegap!

^ do góry