Atrakcje « powrót

Działo się...

W płockim ZOO organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń, wśród których każdy wybierze coś dla siebie. Odbywają się imprezy skierowane do grup szkolnych i przedszkolnych, jak również weekendowe imprezy rodzinne. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem imprez w ZOO na rok 2016.

 
Wiejskie Klimaty w ZOOWiejskie Klimaty w ZOO

W niedzielę - 7 sierpnia zaprosiliśmy na rodzinną imprezę pn. „Wiejskie Klimaty w ZOO”. W tym dniu zapanował u nas bardzo swojski klimat. Staraliśmy się przybliżyć kulturę ludową oraz ginące już zawody takie jak: wikliniarstwo, plecionkarstwo czy garncarstwo. W ramach edukacji przyrodniczej, nasi goście poznali zwierzęta gospodarskie, które coraz częściej dzieciom w mieście znane są tylko z filmów i książek.

999 osób na ZOONOOOOCY!999 osób na ZOONOOOOCY!

Kolejna ZOONOOOC za nami. W tym roku nasze ZOO dosłownie pękało w szwach! Limit dostępnych miejsc na to wydarzenie został wyczerpany w rekordowo szybkim tempie! Nie ukrywamy, iż cieszy nas takie zainteresowanie imprezą! W czwartej edycji wzięło udział 999 osób. Niektórzy przyjechali specjalnie z najdalszych zakątków Polski takich jak: Dąbrowa Górnicza,

WIECZÓR MARZEŃ W ZOO po raz 12.WIECZÓR MARZEŃ W ZOO po raz 12.

Już po raz 12., zaprosiliśmy do udziału w „Wieczorze Marzeń w ZOO”. Impreza, która odbyła się w piątek 3 czerwca 2016 roku to wydarzenie dla dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych oraz ich rodzin i przyjaciół. Jest to projekt globalny, który obecnie organizuje w tym samym dniu i o tej samej godzinie 279 ogrodów zoologicznych w 39 krajach świata.

Jak świętowaliśmy 86. urodziny MartyJak świętowaliśmy 86. urodziny Marty

14 maja 2016 r., najstarsza mieszkanka płockiego ZOO – aligatorzyca Marta obchodziła 86. urodziny. W tym uroczystym dniu odwiedziło ją mnóstwo gości. Na wstępie imprezy przedstawiliśmy ciekawą historię Marty oraz wyświetliliśmy fragment filmu „Hydrozagadka”, w którym nasza zacna jubilatka zagrała rolę krokodyla Hermana.

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGOWYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Znamy zwycięzców konkursu plastycznego "Plac zabaw naszych marzeń", który organizowała Firma Project Outdoor Polska - właściciel parku linowego na terenie naszego ZOO. Konkurs plastyczny przeznaczony był dla grup dziecięcych w wieku od 3 do 13 lat.

Wolontariusze firmy Levi’s w płockim ZOOWolontariusze firmy Levi’s w płockim ZOO

W dniu 04.05.2016 r., po raz kolejny z rzędu, pracownicy firmy Levi’s wykonywali prace porządkowe na terenie naszego Ogrodu. Zwierzęta z zainteresowaniem przyglądały się nieznanym osobom, które pracowały tuż przy ich wybiegach. Akcja organizowana jest

poprzednia strona[1] [2] [3] [4] [5] ... [10]      następna strona


^ do góry