Kup bilet on-line

Aktualności « powrót

 
NIESAMOWITE WARSZTATY Z CIOCIĄ OD KLOCKÓW NIESAMOWITE WARSZTATY Z CIOCIĄ OD KLOCKÓW

W ostatnią sobotę 24 września gościliśmy w naszym ZOO słynną Ciocię od Klocków i młodych LEGOmaniaków. Odbyły się 3 tury warsztatów, w których wzięło udział aż 90 dzieci w różnym wieku. Dla każdej grupy przygotowano pokaz terrarystyczny, podczas którego uczestnicy mogli poznać wiele ciekawych zwierząt - obejrzeć z bliska gekony lamparcie i rzekotki australijskie, pogłaskać żółwia stepowego, a nawet wpaść w objęcia pytona królewskiego. Te bliskie spotkania z naszymi podopiecznymi zainspirowały młodych budowniczych do stworzenia fantastycznych i kreatywnych projektów. Podczas zajęć całe góry słynnych, kolorowych klocków zamieniały się w stada dzikich zwierząt, ale też w perły

GUPIKOWA SOBOTAGUPIKOWA SOBOTA

Za nami weekend pełen emocji! Po raz kolejny odbyły się Mistrzostwa Europy i Polski Gupika, połączone z wystawą tych intrygujących ryb, a na najmłodszych czekały atrakcje związane z wodą i wszystkim co jej dotyczy.

PODANO DO STOŁU czyli POKAZOWE KARMIENIAPODANO DO STOŁU czyli POKAZOWE KARMIENIA

Zapraszamy na pokazowe karmienia wybranych zwierząt. Będziecie mieli wyjątkową okazję przekonać się co na śniadanie jada tapir malajski Keenam oraz czym od rana zajadają się dzioborożce i ary szafirowe. W akcji zobaczycie też podwodnych drapieżców. Jeśli jesteście śpiochami i wolicie odwiedzić nas nieco później, zapraszamy na obiad surykatek, fok i słoni.

Napis ZOO na Wzgórzu TumskimNapis ZOO na Wzgórzu Tumskim

Zauważyliście już, że panorama Wzgórza Tumskiego uległa zmianie? Właśnie zniknął napis ZOO, który przez ponad 20 lat w hollywoodzkim stylu witał wszystkich gości wjeżdżających do Płocka starym mostem.

ZOO w Płockiej Karcie Mieszkańca ZOO w Płockiej Karcie Mieszkańca

Od 1 stycznia 2021 roku w płockim ZOO honorujemy Płocką Kartę Mieszkańca. To nowa propozycja dla płocczan, która przynosi zarówno oszczędności w domowym budżecie, dzięki oferowanym zniżkom, jak i ułatwienia w korzystaniu z miejskiej oferty. Można już ściągnąć aplikację i złożyć wniosek o jej przyznanie. Dzięki niej otrzymamy szereg zniżek, m.in. tańszy bilet na komunikację miejską, bezpłatne 30 minut w Strefie Płatnego Parkowania a już wkrótce - tańsze bilety wstępu do naszego ZOO. Program Płocka Karta Mieszkańca ma dwie formy. Jedna to mobilna aplikacja PŁOCKARTA oraz portal www.plockarta.eu Druga forma jest tradycyjna - to plastikowa karta, wprowadzona z myślą o seniorach i rodzinach 3+

ZOOpowieści płockiego ZOOZOOpowieści płockiego ZOO

Jesteście głodni wiedzy i chcecie poznać bliżej naszych mieszkańców? Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty "ZOOpowieści płockiego ZOO", czyli rodzinne zwiedzanie z przewodnikiem. Oferta skierowana jest dla grup rodzinnych, które pod opieką pracownika ZOO chciałyby poznać zwierzęta z nieco innej strony. Podczas

Patronat magazynu AKWARIUMPatronat magazynu AKWARIUM

Z wielką radością informujemy, iż Magazyn AKWARIUM objął patronat medialny nad naszymi ekspozycjami Akwarium i Herpetarium. To jedyny ogólnopolski dwumiesięcznik akwarystyczny, przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych hobbystów. Oprócz artykułów dotyczących hodowli ryb, ślimaków czy krewetek, a także uprawy roślin wodnych oraz nowych trendów w akwarystyce, czytelnicy znajdą w nim wywiady z osobowościami akwarystyki polskiej i światowej, przydatne wiadomości encyklopedyczne, informacje o nowinkach sprzętowych i technicznych, aktualności, recenzje, testy oraz reportaże z całego globu.

W ostatni weekend września zwiedzisz ZOO za PÓŁ CENYW ostatni weekend września zwiedzisz ZOO za PÓŁ CENY

W weekend 27-29 września płockie ZOO będzie można zwiedzać "za pół ceny". UWAGA! Zakup biletów w specjalnej cenie tylko w kasie biletowej ZOO. Do akcji przyłączyło się również wiele instytucji, sklepów, restauracji czy hoteli oferując wyjątkowe zniżki. Sami sprawdźcie, czy Płock to idealne miasto na weekend dla całej rodziny! Serdecznie zapraszamy!

[1] [2]       następna strona


^ do góry