Kup bilet on-line

Aktualności « powrót

 
FERIujEmy w płockim ZOO !!!FERIujEmy w płockim ZOO !!!

Serdecznie zapraszamy na ZOOlogiczne spotkania w trakcie ferii zimowych 2023. Ruszamy już 13 lutego. Od poniedziałku do piątku moc atrakcji będzie czekała dla dużych i małych. Przygotowaliśmy między innymi pokazowe karmienia zwierząt oraz ciekawe spotkania z ich opiekunami, warsztaty i ognisko. Każdego dnia inne atrakcje!

ZEW NATURY BEZ CENZURY ZEW NATURY BEZ CENZURY

Czy zastanawialiście się kiedyś jak "TO" robią zwierzęta? Już 10 lutego 2023 odkryjemy przed Wami wiele niewiarygodnych faktów z intymnego życia zwierząt. Impreza tylko dla osób pełnoletnich. Przyjdź i ZOObacz to, czego oczy nie widzą. Podczas wydarzenia odbędzie się wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami!

W ciągłej sprzedaży...W ciągłej sprzedaży...

Święta Bożego Narodzenia już za nami, ale to nie znaczy, że nie można już sobie lub komuś sprawić miłego prezentu. Do nabycia w kasie ZOO cały czas dostępne są: przewodniki po ZOO, kalendarze 2023, bilety wstępu jednorazowe i roczne oraz gra Monopoly Płock. Zapraszamy!

Trasa Zimowego Zwiedzania powraca!Trasa Zimowego Zwiedzania powraca!

Zapraszamy do płockiego ZOO na rodzinny spacer specjalnie opracowaną Trasą Zimowego Zwiedzania. Po drodze można będzie zobaczyć zwierzęta, które zimą są najbardziej aktywne, m.in.: renifery fińskie, pantery śnieżne, tygrysy syberyjskie, makaki japońskie, foki szare, pandy małe, puszczyki mszarne, daniele czy żurawie mandżurskie.

KONKURS MSCDNKONKURS MSCDN

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z rejonu działania MSCDN Wydział w Płocku do wzięcia udziału w fantastycznym konkursie edukacyjnym, do którego inspiracją stały się zwierzęta z płockiego ZOO.

ZOOedukacyjna PROMOCJAZOOedukacyjna PROMOCJA

W miesiącach LISTOPAD, GRUDZIEŃ, STYCZEŃ zajęcia ZOOlogiczne w naszym ogrodzie są BEZPŁATNE. ZOOedukacyjna PROMOCJA skierowana jest do zorganizowanych grup dzieci i młodzieży szkolnej i przedszkolnej. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami to łatwy i przyjemny sposób na zdobycie wiedzy biologicznej i zoologicznej, a także poszezrzenie świadomości ekologicznej. Dlatego przygotowaliśmy ZOOedukacyjną PROMOCJĘ skierowaną do zorganizowanych grup dzieci i młodzieży szkolnej i przedszkolnej.

ZOObacz od środka co robią człowieki w ZOOZOObacz od środka co robią człowieki w ZOO

Dzięki wsparciu Towarzystwa Przyjaciół Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku oraz dofinansowaniu ze środków Miasta Płocka mamy zaszczyt zaprosić Was do obejrzenia cyklu 6 filmów pt. "ZOObacz od środka co robią człowieki w ZOO", w których przybliżymy Wam pracę poszczególnych działów naszego ZOO.

Napis ZOO na Wzgórzu TumskimNapis ZOO na Wzgórzu Tumskim

Zauważyliście już, że panorama Wzgórza Tumskiego uległa zmianie? Właśnie zniknął napis ZOO, który przez ponad 20 lat w hollywoodzkim stylu witał wszystkich gości wjeżdżających do Płocka starym mostem.

[1] [2] [3]       następna strona


^ do góry