Kup bilet on-line

Aktualności « powrót

 
ZEW NATURY BEZ CENZURY - ZMIANA TERMINUZEW NATURY BEZ CENZURY - ZMIANA TERMINU

Czy zastanawialiście się kiedyś jak "TO" robią zwierzęta? Już 10 lutego 2023 odkryjemy przed Wami wiele niewiarygodnych, ale prawdziwych faktów z intymnego życia zwierząt. Impreza tylko dla osób pełnoletnich. Przyjdź i ZOObacz to, czego oczy nie widzą.

ZOOedukacyjna PROMOCJAZOOedukacyjna PROMOCJA

W miesiącach LISTOPAD, GRUDZIEŃ, STYCZEŃ zajęcia ZOOlogiczne w naszym ogrodzie są BEZPŁATNE. ZOOedukacyjna PROMOCJA skierowana jest do zorganizowanych grup dzieci i młodzieży szkolnej i przedszkolnej. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami to łatwy i przyjemny sposób na zdobycie wiedzy biologicznej i zoologicznej, a także poszezrzenie świadomości ekologicznej. Dlatego przygotowaliśmy ZOOedukacyjną PROMOCJĘ skierowaną do zorganizowanych grup dzieci i młodzieży szkolnej i przedszkolnej.

Nowi mieszkańcy ZOONowi mieszkańcy ZOO

Ta jesień rozpoczęła się wyjątkowo dla płockiego ogrodu zoologicznego. Dlaczego? Ponieważ do ZOO przyjechało aż 14 ptaków z 6 gatunków. Część z nich nasi goście już mieli okazję poznać. Powiększą one stada i, mamy nadzieję, utworzą pary hodowlane. Jeden gatunek jest jednak wyjątkowy i jeszcze nigdy nie był u nas prezentowany. Zwierzęta zostały przekazane przez 7 placówek zoologicznych znajdujących się w 5 krajach.

ZOObacz od środka co robią człowieki w ZOOZOObacz od środka co robią człowieki w ZOO

Dzięki wsparciu Towarzystwa Przyjaciół Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku oraz dofinansowaniu ze środków Miasta Płocka mamy zaszczyt zaprosić Was do obejrzenia cyklu 6 filmów pt. "ZOObacz od środka co robią człowieki w ZOO", w których przybliżymy Wam pracę poszczególnych działów naszego ZOO.

PODANO DO STOŁU czyli POKAZOWE KARMIENIAPODANO DO STOŁU czyli POKAZOWE KARMIENIA

Zapraszamy na pokazowe karmienia wybranych zwierząt. Będziecie mieli wyjątkową okazję przekonać się co na śniadanie jada tapir malajski Keenam oraz czym od rana zajadają się dzioborożce i ary szafirowe. W akcji zobaczycie też podwodnych drapieżców. Jeśli jesteście śpiochami i wolicie odwiedzić nas nieco później, zapraszamy na obiad surykatek, fok i słoni.

Napis ZOO na Wzgórzu TumskimNapis ZOO na Wzgórzu Tumskim

Zauważyliście już, że panorama Wzgórza Tumskiego uległa zmianie? Właśnie zniknął napis ZOO, który przez ponad 20 lat w hollywoodzkim stylu witał wszystkich gości wjeżdżających do Płocka starym mostem.

ZOO w Płockiej Karcie Mieszkańca ZOO w Płockiej Karcie Mieszkańca

Od 1 stycznia 2021 roku w płockim ZOO honorujemy Płocką Kartę Mieszkańca. To nowa propozycja dla płocczan, która przynosi zarówno oszczędności w domowym budżecie, dzięki oferowanym zniżkom, jak i ułatwienia w korzystaniu z miejskiej oferty. Można już ściągnąć aplikację i złożyć wniosek o jej przyznanie. Dzięki niej otrzymamy szereg zniżek, m.in. tańszy bilet na komunikację miejską, bezpłatne 30 minut w Strefie Płatnego Parkowania a już wkrótce - tańsze bilety wstępu do naszego ZOO. Program Płocka Karta Mieszkańca ma dwie formy. Jedna to mobilna aplikacja PŁOCKARTA oraz portal www.plockarta.eu Druga forma jest tradycyjna - to plastikowa karta, wprowadzona z myślą o seniorach i rodzinach 3+

ZOOpowieści płockiego ZOOZOOpowieści płockiego ZOO

Jesteście głodni wiedzy i chcecie poznać bliżej naszych mieszkańców? Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty "ZOOpowieści płockiego ZOO", czyli rodzinne zwiedzanie z przewodnikiem. Oferta skierowana jest dla grup rodzinnych, które pod opieką pracownika ZOO chciałyby poznać zwierzęta z nieco innej strony. Podczas

[1] [2]       następna strona


^ do góry