Kup bilet on-line

Atrakcje « powrót

Działo się...

W płockim ZOO organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń, wśród których każdy wybierze coś dla siebie. Odbywają się imprezy skierowane do grup szkolnych i przedszkolnych, jak również weekendowe imprezy rodzinne. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem imprez w ZOO na rok 2024.

 
999 osób na ZOONOOOOCY!999 osób na ZOONOOOOCY!

Kolejna ZOONOOOC za nami. W tym roku nasze ZOO dosłownie pękało w szwach! Limit dostępnych miejsc na to wydarzenie został wyczerpany w rekordowo szybkim tempie! Nie ukrywamy, iż cieszy nas takie zainteresowanie imprezą! W czwartej edycji wzięło udział 999 osób. Niektórzy przyjechali specjalnie z najdalszych zakątków Polski takich jak: Dąbrowa Górnicza,

WIECZÓR MARZEŃ W ZOO po raz 12.WIECZÓR MARZEŃ W ZOO po raz 12.

Już po raz 12., zaprosiliśmy do udziału w „Wieczorze Marzeń w ZOO”. Impreza, która odbyła się w piątek 3 czerwca 2016 roku to wydarzenie dla dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych oraz ich rodzin i przyjaciół. Jest to projekt globalny, który obecnie organizuje w tym samym dniu i o tej samej godzinie 279 ogrodów zoologicznych w 39 krajach świata.

Jak świętowaliśmy 86. urodziny MartyJak świętowaliśmy 86. urodziny Marty

14 maja 2016 r., najstarsza mieszkanka płockiego ZOO – aligatorzyca Marta obchodziła 86. urodziny. W tym uroczystym dniu odwiedziło ją mnóstwo gości. Na wstępie imprezy przedstawiliśmy ciekawą historię Marty oraz wyświetliliśmy fragment filmu „Hydrozagadka”, w którym nasza zacna jubilatka zagrała rolę krokodyla Hermana.

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGOWYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Znamy zwycięzców konkursu plastycznego "Plac zabaw naszych marzeń", który organizowała Firma Project Outdoor Polska - właściciel parku linowego na terenie naszego ZOO. Konkurs plastyczny przeznaczony był dla grup dziecięcych w wieku od 3 do 13 lat.

Wolontariusze firmy Levi’s w płockim ZOOWolontariusze firmy Levi’s w płockim ZOO

W dniu 04.05.2016 r., po raz kolejny z rzędu, pracownicy firmy Levi’s wykonywali prace porządkowe na terenie naszego Ogrodu. Zwierzęta z zainteresowaniem przyglądały się nieznanym osobom, które pracowały tuż przy ich wybiegach. Akcja organizowana jest

Jak świętowaliśmy Dzień Ziemi?Jak świętowaliśmy Dzień Ziemi?

22 kwietnia 2016 r. świętowaliśmy w naszym ZOO Dzień Ziemi. Z tej okazji zorganizowaliśmy ornitologiczny i dendrologiczny BioBlitz czyli zajęcia praktyczne z rozpoznawania gatunków ptaków i drzew znajdujących się na terenie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku.

poprzednia strona[1] ... [16] [17] [18] [19] [20] ... [25]      następna strona


^ do góry