Kup bilet on-line

Atrakcje « powrót

Działo się...

W płockim ZOO organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń, wśród których każdy wybierze coś dla siebie. Odbywają się imprezy skierowane do grup szkolnych i przedszkolnych, jak również weekendowe imprezy rodzinne. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem imprez w ZOO na rok 2019.

 
Konferencja Konferencja

11 kwietnia 2014 r. w Płockim Ogrodzie Zoologicznym w ramach międzynarodowej konferencji organizowanej przez Komisję Europejską Dyrekcji Generalnej ds. Zdrowia i Konsumentów, odbyły się warsztaty pn. „Poprawa dobrostanu zwierząt – podejście praktyczne”.

Dzień Ochrony Bałtyku w płockim ZOODzień Ochrony Bałtyku w płockim ZOO

W dniu 21 marca 2014 r. odbyła się w naszym ZOO impreza edukacyjna inspirowana Światowym Dniem Wody oraz Dniem Ochrony Morza Bałtyckiego. Nietypowe i bardzo ciekawe zajęcia dla młodzieży poprowadziła pani Magdalena Kalinowska, która na codzień pracuje w Morskim Instytucie Rybackim i w Akwarium Gdyńskim.

Jak minęły ferie w ZOO?Jak minęły ferie w ZOO?

W czasie ferii zimowych w płockim ZOO odbywały się ciekawe zajęcia, przeznaczone dla indywidualnych zwiedzających (rodziny z dziećmi). W ramach tych wyjątkowych spotkań, prowadzonych przez opiekunów zwierząt, nasi goście każdego dnia poznawali inną grupę zwierząt. Mogli również uczestniczyć w drobnych czynnościach przy ich opiece i pielęgnacji oraz zwiedzić ZOO „od kuchni”.

Tropem reniferaTropem renifera

W niedzielę 16. lutego w godzinach 11.00 - 14.00 w Pawilonie Herpetarium wszyscy młodzi artyści i miłośnicy reniferów mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych zorganizowanych przez Polską Fundację Sportu i Kultury oraz płockie ZOO. Impreza pod nazwą "Tropem renifera" miała na celu rozwijanie zdolności plastycznych dzieci oraz poszerzenie ich wiedzy o przyrodzie obszarów polarnych, a w szczególności o reniferach.

Finał WOŚP w ZOO Finał WOŚP w ZOO

Płocki Ogród Zoologiczny po raz drugi zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Na wszystkich gości, którzy w tym dniu odwiedzili ZOO czkało wiele atrakcji.

III Plener Noworoczny PGF w ZOOIII Plener Noworoczny PGF w ZOO

W pierwszym dniu 2014 roku w płockim ZOO odbył się III Noworoczny Plener Fotograficzny zorganizowany przez Stowarzyszenie Płocka Grupa Fotograficzna. Była to świetna okazja do spotkania płockich pasjonatów fotografii i wesołego powitania Nowego Roku.

poprzednia strona[1] ... [17] [18] [19] [20]       następna strona


^ do góry