Kup bilet on-line

Atrakcje « powrót

Działo się...

W płockim ZOO organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń, wśród których każdy wybierze coś dla siebie. Odbywają się imprezy skierowane do grup szkolnych i przedszkolnych, jak również weekendowe imprezy rodzinne. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem imprez w ZOO na rok 2022.

 
WOŚP - impreza w ZOO + licytacjeWOŚP - impreza w ZOO + licytacje

W niedzielę 11 stycznia 2015 r. Orkiestrowe serce zabiło również w naszym ZOO. W cieplutkim Pawilonie Herpetarium czekało mnóstwo atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Gwiazdka w ZOOGwiazdka w ZOO

Przedświąteczny nastrój już zapanował w naszym ZOO. 4 grudnia dzieci z klas II i III ze Szkoły Podstawowej nr 12 oraz dzieci z klasy II ze Szkoły Podstawowej nr 6 uczestniczyły w imprezie „Gwiazdka w ZOO”.

Rozstrzygnięcie konkursu - Ptaki nasi zimowi gościeRozstrzygnięcie konkursu - Ptaki nasi zimowi goście

W dniu 21.11.2014 r. rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny pn. "Ptaki nasi zimowi goście". Jego celem było lepsze poznanie i przedstawienie gatunków ptaków, które jesienią przylatują do Polski z północy i wschodu Europy oraz z azjatyckiej części Rosji.

Światowy Dzień ZwierzątŚwiatowy Dzień Zwierząt

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt w piątek 3 października zorganizowaliśmy edukacyjne podchody dla dzieci z klas 5 i 6 szkół podstawowych. Do udziału w tej imprezie zgłosiły się klasy ze szkół podstawowych nr: 5, 12 i 20 w Płocku. Najpierw wszyscy spotkali się w Pawilonie Herpetarium, gdzie przybliżono dzieciom ideę Światowego Dnia Zwierząt oraz ich patrona – św. Franciszka z Asyżu. Następnie klasy ruszyły na emocjonujące podchody „tropami zwierząt”.

Dzień Przyjaźni Polsko - IzraelskiejDzień Przyjaźni Polsko - Izraelskiej

Dnia 28 sierpnia br. nasze Zoo odwiedziła grupa uczniów wraz z opiekunami z Tchernikovsky High School z miasta Netanya w Izraelu. Gościom towarzyszyła młodzież i nauczyciele z Liceum Ogólnokształcącego im. Marsz. Stanisława Małachowskiego w Płocku

Portrety zwierząt - konkurs rozstrzygniętyPortrety zwierząt - konkurs rozstrzygnięty

W dniu 17 września 2014 roku rozstrzygnęliśmy konkurs fotograficzny „Portrety zwierząt". Wszystkie nadesłane zdjęcia ukazały piękno naszych zwierzaków i po raz kolejny dowiodły, iż są bardzo fotogenicznymi modelami.

poprzednia strona[1] ... [18] [19] [20] [21] [22] ... [23]      następna strona


^ do góry