Kup bilet on-line

Atrakcje « powrót

Działo się...

W płockim ZOO organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń, wśród których każdy wybierze coś dla siebie. Odbywają się imprezy skierowane do grup szkolnych i przedszkolnych, jak również weekendowe imprezy rodzinne. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem imprez w ZOO na rok 2024.

 
Bajka na dobranocBajka na dobranoc

Któż nie lubi bajek na dobranoc? Można je czytać, słuchać jak ktoś opowiada, oglądać.... ale bardzo dobrym pomysłem jest też przedstawienie teatralne. W piątek 15 sierpnia pojawił się u nas superbohater walczący ze złem - współczesny Kichot.

ZOONOC ZOONOOC ZOONOOOCZOONOC ZOONOOC ZOONOOOC

Rekord Polski w liczbie osób nocujących w płockim ZOO został pobity - w drugiej edycji ZOONOOOCY udział wzięło 745 osób! O atrakcyjności i unikalności tego wydarzenie świadczy fakt, iż uczestnicy przyjechali z najdalszych zakątków Polski a formularze rejestracyjne rozeszły się w ciągu trzech dni.

Wieczór Marzeń w ZOOWieczór Marzeń w ZOO

Około 1000 osób bawiło się na jubileuszowym – 10. „Wieczorze Marzeń w ZOO”. Gości przywitał Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski, który objął imprezę Honorowym Patronatem oraz gospodarz ZOO – Dyrektor Aleksander Niweliński.

Dzień Dziecka w ZOODzień Dziecka w ZOO

W niedzielę 1 czerwca płocki Ogród Zoologiczny zmienił się w prawdziwy raj dla dzieci. W sąsiedztwie wybiegów, na których prezentowali się mieszkańcy ZOO, wyrosło miasteczko zabaw i uciech dla najmłodszych.

2. Bieg Europejski przez ZOO2. Bieg Europejski przez ZOO

Pierwszy bieg w historii płockiego ZOO już za nami. Znając aktywność płockich biegaczy oraz atrakcyjną trasę było niemal pewne, że na starcie stawi się komplet uczestników. I nie pomyliliśmy się. Blisko 200 amatorów biegania ruszyło w kierunku ZOO, gdzie na powitanie czekał bardzo ostry podbieg pomiędzy parkiem linowym a wybiegiem makaków japońskich.

Konferencja Konferencja

11 kwietnia 2014 r. w Płockim Ogrodzie Zoologicznym w ramach międzynarodowej konferencji organizowanej przez Komisję Europejską Dyrekcji Generalnej ds. Zdrowia i Konsumentów, odbyły się warsztaty pn. „Poprawa dobrostanu zwierząt – podejście praktyczne”.

poprzednia strona[1] ... [21] [22] [23] [24] [25]       następna strona


^ do góry