Kup bilet on-line

Atrakcje « powrót

Działo się...

W płockim ZOO organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń, wśród których każdy wybierze coś dla siebie. Odbywają się imprezy skierowane do grup szkolnych i przedszkolnych, jak również weekendowe imprezy rodzinne. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem imprez w ZOO na rok 2022.

 
III Plener Noworoczny PGF w ZOOIII Plener Noworoczny PGF w ZOO

W pierwszym dniu 2014 roku w płockim ZOO odbył się III Noworoczny Plener Fotograficzny zorganizowany przez Stowarzyszenie Płocka Grupa Fotograficzna. Była to świetna okazja do spotkania płockich pasjonatów fotografii i wesołego powitania Nowego Roku.

Konkurs Tropienie motywów zwierzęcychKonkurs Tropienie motywów zwierzęcych

W dniu 13 grudnia 2013 roku wręczyliśmy nagrody laureatom konkursu „Tropienie motywów zwierzęcych w płockiej architekturze” zorganizowanym przez Ogród Zoologiczny w Płocku oraz Płocką Lokalną Organizację Turystyczną. Celem konkursu było odszukanie jak największej liczby motywów zwierzęcych zawartych w płockiej architekturze.

Zwierzęta - bohaterowie książekZwierzęta - bohaterowie książek

W dniu 27 października nasz Ogród odwiedziły dzieci, które miały okazję bliżej poznać zwierzęta będące bohaterami książek. Impreza została zorganizowana we współpracy z Książnicą Płocką i miała na celu zaszczepienie zwyczaju czytania książek wśród dzieci.

Wystawa fotograficzna Niewidoczne serce ZOOWystawa fotograficzna Niewidoczne serce ZOO

Od 4 listopada w Galerii Wisła można oglądać wyjątkową wystawę fotograficzną "NIEWIDOCZNE SERCE ZOO". Wyjątkową, bo przedstawiającą nie jak zazwyczaj same zwierzęta, ale i ich opiekunów – Naszych Pracowników.

poprzednia strona[1] ... [21] [22] [23]


^ do góry