Kup bilet on-line

Atrakcje « powrót

Działo się...

W płockim ZOO organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń, wśród których każdy wybierze coś dla siebie. Odbywają się imprezy skierowane do grup szkolnych i przedszkolnych, jak również weekendowe imprezy rodzinne. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem imprez w ZOO na rok 2024.

 
85. urodziny aligatorzycy Marty85. urodziny aligatorzycy Marty

22 maja 2015 r., najstarsza mieszkanka płockiego ZOO – aligatorzyca Marta obchodziła 85. urodziny. Na wstępie imprezy przedstawiliśmy ciekawą historię Marty oraz wyświetliliśmy fragment filmu „Hydrozagadka”, w którym nasza zacna jubilatka zagrała rolę krokodyla Hermana.

22 kwietnia - Dzień Ziemi22 kwietnia - Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi. Z tej okazji na terenie płockiego ZOO odbyła się plenerowa zabawa dydaktyczna - „CITES-owe podchody”. W szranki stanęły klasy z trzech płockich szkół podstawowych.

Impreza - Wiosna, ach to ty...Impreza - Wiosna, ach to ty...

W ostatnią niedzielę (22.03.2015 r.), w naszym ZOO odbyła się rodzinna impreza edukacyjna pt. „Wiosna, ach to ty”. Ciekawą wystawę jajek można jeszcze oglądać w Pawilonie Herpetarium aż do pierwszych dni czerwca. Wśród eksponatów niezwykła paleozoologiczna atrakcja - PRAWDZIWE JAJO DINOZAURA - sjamielina licząca około 65 milionów lat !

Na lodowym szlakuNa lodowym szlaku

W niedzielę 15.02.2015 r. w naszym ZOO odbyła się impreza „Na lodowym szlaku”, którą współorganizowali z nami: Polska Fundacja Sportu i Kultury oraz Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. Wydarzenie to odbylo się w ramach Festiwalu Zorzy Polarnej i Kampanii Europejskiego Stowarzyszenia Ogrodów Zoologicznych i Akwariów „Dwa Bieguny – jeden świat”.

WOŚP - impreza w ZOO + licytacjeWOŚP - impreza w ZOO + licytacje

W niedzielę 11 stycznia 2015 r. Orkiestrowe serce zabiło również w naszym ZOO. W cieplutkim Pawilonie Herpetarium czekało mnóstwo atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Gwiazdka w ZOOGwiazdka w ZOO

Przedświąteczny nastrój już zapanował w naszym ZOO. 4 grudnia dzieci z klas II i III ze Szkoły Podstawowej nr 12 oraz dzieci z klasy II ze Szkoły Podstawowej nr 6 uczestniczyły w imprezie „Gwiazdka w ZOO”.

poprzednia strona[1] ... [19] [20] [21] [22] [23] ... [25]      następna strona


^ do góry