Kup bilet on-line

Atrakcje « powrót

Działo się...

W płockim ZOO organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń, wśród których każdy wybierze coś dla siebie. Odbywają się imprezy skierowane do grup szkolnych i przedszkolnych, jak również weekendowe imprezy rodzinne. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem imprez w ZOO na rok 2022.

 
Terapia wśród zwierząt - spotkanie integracyjneTerapia wśród zwierząt - spotkanie integracyjne

W sobotę 6 września 2014 r. w godz. 13.00 – 16.00 odbyło się spotkanie integracyjne pn. „Terapia wśród zwierząt”. W tym czasie na terenie Ogrodu dużyrowali specjaliści, którzy udzielali rodzicom i opiekunom dzieci z zaburzeniami w rozwoju bezpłatnych porad w zakresie: psychologii, pedagogiki specjalnej, medycyny oraz logopedii i prawa.

Medialne MazowszeMedialne Mazowsze

1 września br. nasze Zoo odwiedziła zagraniczna ekipa filmowa uczestnicząca w projekcie Medialne Mazowsze Mazovian Film Tour. Jest to niekomercyjny projekt służący międzynarodowej promocji województwa mazowieckiego jako atrakcyjnego regionu zarówno pod względem turystycznym, jak i biznesowym,

Bajka na dobranocBajka na dobranoc

Któż nie lubi bajek na dobranoc? Można je czytać, słuchać jak ktoś opowiada, oglądać.... ale bardzo dobrym pomysłem jest też przedstawienie teatralne. W piątek 15 sierpnia pojawił się u nas superbohater walczący ze złem - współczesny Kichot.

ZOONOC ZOONOOC ZOONOOOCZOONOC ZOONOOC ZOONOOOC

Rekord Polski w liczbie osób nocujących w płockim ZOO został pobity - w drugiej edycji ZOONOOOCY udział wzięło 745 osób! O atrakcyjności i unikalności tego wydarzenie świadczy fakt, iż uczestnicy przyjechali z najdalszych zakątków Polski a formularze rejestracyjne rozeszły się w ciągu trzech dni.

Wieczór Marzeń w ZOOWieczór Marzeń w ZOO

Około 1000 osób bawiło się na jubileuszowym – 10. „Wieczorze Marzeń w ZOO”. Gości przywitał Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski, który objął imprezę Honorowym Patronatem oraz gospodarz ZOO – Dyrektor Aleksander Niweliński.

Dzień Dziecka w ZOODzień Dziecka w ZOO

W niedzielę 1 czerwca płocki Ogród Zoologiczny zmienił się w prawdziwy raj dla dzieci. W sąsiedztwie wybiegów, na których prezentowali się mieszkańcy ZOO, wyrosło miasteczko zabaw i uciech dla najmłodszych.

poprzednia strona[1] ... [19] [20] [21] [22] [23]       następna strona


^ do góry