Kup bilet on-line

Atrakcje « powrót

Działo się...

W płockim ZOO organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń, wśród których każdy wybierze coś dla siebie. Odbywają się imprezy skierowane do grup szkolnych i przedszkolnych, jak również weekendowe imprezy rodzinne. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem imprez w ZOO na rok 2024.

 
Światowy Dzień ZwierzątŚwiatowy Dzień Zwierząt

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt w piątek 3 października zorganizowaliśmy edukacyjne podchody dla dzieci z klas 5 i 6 szkół podstawowych. Do udziału w tej imprezie zgłosiły się klasy ze szkół podstawowych nr: 5, 12 i 20 w Płocku. Najpierw wszyscy spotkali się w Pawilonie Herpetarium, gdzie przybliżono dzieciom ideę Światowego Dnia Zwierząt oraz ich patrona – św. Franciszka z Asyżu. Następnie klasy ruszyły na emocjonujące podchody „tropami zwierząt”.

Dzień Przyjaźni Polsko - IzraelskiejDzień Przyjaźni Polsko - Izraelskiej

Dnia 28 sierpnia br. nasze Zoo odwiedziła grupa uczniów wraz z opiekunami z Tchernikovsky High School z miasta Netanya w Izraelu. Gościom towarzyszyła młodzież i nauczyciele z Liceum Ogólnokształcącego im. Marsz. Stanisława Małachowskiego w Płocku

Portrety zwierząt - konkurs rozstrzygniętyPortrety zwierząt - konkurs rozstrzygnięty

W dniu 17 września 2014 roku rozstrzygnęliśmy konkurs fotograficzny „Portrety zwierząt". Wszystkie nadesłane zdjęcia ukazały piękno naszych zwierzaków i po raz kolejny dowiodły, iż są bardzo fotogenicznymi modelami.

Terapia wśród zwierząt - spotkanie integracyjneTerapia wśród zwierząt - spotkanie integracyjne

W sobotę 6 września 2014 r. w godz. 13.00 – 16.00 odbyło się spotkanie integracyjne pn. „Terapia wśród zwierząt”. W tym czasie na terenie Ogrodu dużyrowali specjaliści, którzy udzielali rodzicom i opiekunom dzieci z zaburzeniami w rozwoju bezpłatnych porad w zakresie: psychologii, pedagogiki specjalnej, medycyny oraz logopedii i prawa.

Medialne MazowszeMedialne Mazowsze

1 września br. nasze Zoo odwiedziła zagraniczna ekipa filmowa uczestnicząca w projekcie Medialne Mazowsze Mazovian Film Tour. Jest to niekomercyjny projekt służący międzynarodowej promocji województwa mazowieckiego jako atrakcyjnego regionu zarówno pod względem turystycznym, jak i biznesowym,

Bajka na dobranocBajka na dobranoc

Któż nie lubi bajek na dobranoc? Można je czytać, słuchać jak ktoś opowiada, oglądać.... ale bardzo dobrym pomysłem jest też przedstawienie teatralne. W piątek 15 sierpnia pojawił się u nas superbohater walczący ze złem - współczesny Kichot.

poprzednia strona[1] ... [20] [21] [22] [23] [24] ... [25]      następna strona


^ do góry