Kup bilet on-line

Atrakcje « powrót

Działo się...

W płockim ZOO organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń, wśród których każdy wybierze coś dla siebie. Odbywają się imprezy skierowane do grup szkolnych i przedszkolnych, jak również weekendowe imprezy rodzinne. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem imprez w ZOO na rok 2024.

 
ŚWIĄTECZNY KONKURS PLASTYCZNYŚWIĄTECZNY KONKURS PLASTYCZNY

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu "Kartka Świąteczna z Płockiego ZOO"! W naszym świątecznym konkursie plastycznym uczestniczyło 220 niezwykle utalentowanych dzieci z całego regionu. Wszystkie przesłane prace były przepiękne co sprawiło nam ogromny trud przy wyborze zwycięzców. Po długich naradach możemy ogłosić, że zwycięzcą konkursu "Kartka Świąteczna z Płockiego ZOO" jest: MARCEL JASIŃSKI lat 7 ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Płocku

WYSTAWA GUPIKÓW 2023WYSTAWA GUPIKÓW 2023

Za nami weekend pełen emocji! Po raz kolejny odbyły się Mistrzostwa Europy i Polski Gupika, połączone z wystawą tych intrygujących ryb, a na najmłodszych czekały atrakcje w postaci quizów i zabaw plastycznych.

ZOO na SPORTOWOZOO na SPORTOWO

27 sierpnia odbyła się impreza ZOO NA SPORTOWO. Wśród wielu aktywności dla najmłodszych znalazły się m.in. biegi z przeszkodami w różnych kategoriach wiekowych, tory przeszkód czy gra w mega piłkarzyki. Można było sprawdzić swoją celność rzucając do wielkiego darta, poskakać na trampolinie, popróbować swoich sił wraz ze strażakami czy też pomalować buźkę na wybrany wzór.

ZOONOOOC 2023 za nami!ZOONOOOC 2023 za nami!

Już po raz 9. brama naszego ZOO otworzyła się o godzinie, o której normalnie jest zamykana. ZOOobozowanie rozpoczęło się punktualnie o 19-tej i to mimo próbującego nas początkowo zniechęcić deszczu.

Wyniki konkursu plastycznego Wyniki konkursu plastycznego

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie plastycznym "Widokówka z Płocka". Wpłynęło 137 pięknych prac, więc słonie Moma i Ganges będą miały co wysłać do przyjaciół z Kolońskiego ZOO. Wręczenie nagród odbędzie się 19 czerwca o godz. 13:00 w płockim ZOO. Sponsorami nagród jest ZOO, Budmat oraz Bank Spółdzielczy w Starej Białej. Wystawę nagrodzonych i wybranych pozostałych prac oglądać będzie można przez kolejne najbliższe dni.

Wieczór Marzeń w ZOO 2023Wieczór Marzeń w ZOO 2023

17. "Wieczór Marzeń w ZOO" za nami. To wyjątkowe wydarzenie dla wyjątkowych gości - dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych. W ZOO Płock dopisała i pogoda, i humor naszych szczególnych gości. Atrakcji było tyle, że ciężko było się zdecydować, w czym najpierw wziąć udział. Pracownicy ZOO prezentowali zwierzęta i eksponaty, grali z dziećmi w gry i zgadywanki zoologiczne. Można było swobodnie spacerować po ogrodzie o nietypowej porze, czy uczestniczyć w warsztatach plastycznych. Na medal spisali się także nasi partnerzy, którym chcielibyśmy serdecznie podziękować.

poprzednia strona[1] [2] [3] [4] ... [25]      następna strona


^ do góry