Kup bilet on-line

Atrakcje « powrót

Działo się...

W płockim ZOO organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń, wśród których każdy wybierze coś dla siebie. Odbywają się imprezy skierowane do grup szkolnych i przedszkolnych, jak również weekendowe imprezy rodzinne. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem imprez w ZOO na rok 2022.

 
NIESAMOWITE WARSZTATY Z CIOCIĄ OD KLOCKÓW NIESAMOWITE WARSZTATY Z CIOCIĄ OD KLOCKÓW

W ostatnią sobotę 24 września gościliśmy w naszym ZOO słynną Ciocię od Klocków i młodych LEGOmaniaków. Odbyły się 3 tury warsztatów, w których wzięło udział aż 90 dzieci w różnym wieku. Dla każdej grupy przygotowano pokaz terrarystyczny, podczas którego uczestnicy mogli poznać wiele ciekawych zwierząt - obejrzeć z bliska gekony lamparcie i rzekotki australijskie, pogłaskać żółwia stepowego, a nawet wpaść w objęcia pytona królewskiego. Te bliskie spotkania z naszymi podopiecznymi zainspirowały młodych budowniczych do stworzenia fantastycznych i kreatywnych projektów. Podczas zajęć całe góry słynnych, kolorowych klocków zamieniały się w stada dzikich zwierząt, ale też w perły

GUPIKOWA SOBOTAGUPIKOWA SOBOTA

Za nami weekend pełen emocji! Po raz kolejny odbyły się Mistrzostwa Europy i Polski Gupika, połączone z wystawą tych intrygujących ryb, a na najmłodszych czekały atrakcje związane z wodą i wszystkim co jej dotyczy.

MISTRZOSTWA EUROPY I POLSKI GUPIKÓW 2022MISTRZOSTWA EUROPY I POLSKI GUPIKÓW 2022

W dniach 1-2 września 2022 odbyły się Mistrzostwa Europy i Polski Gupika w Kategorii Par. To już piąty raz, gdy ZOO Płock wraz z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Akwarystów Hodowców Ryb Żyworodnych - Klubem Poecilia Reticulata organizuje tę prestiżową imprezę.

4. edycja Nocnego Biegu w ZOO już za nami!4. edycja Nocnego Biegu w ZOO już za nami!

27 sierpnia 2022r. po raz 4. odbył się wyczekiwany Nocny Bieg w ZOO. Jak w poprzednich edycjach trasa biegu głównego o dystansie ok. 4,3km przebiegała głównymi alejkami płockiego ogrodu. Oczywiście nie zabrakło koszmaru biegaczy, czyli trudnych, wyciskających ostatnie poty odcinków ze wzniesieniami.

ZOONOOCowicze, dziękujemy że byliście z nami!ZOONOOCowicze, dziękujemy że byliście z nami!

Już po raz ósmy brama ZOO otworzyła się o godzinie, o której normalnie jest zamykana. Punktualnie o 19-tej zaczęliśmy ZOOobozowanie i nawet zbierające się ciemne chmury nie popsuły nikomu humoru. Jeszcze na długo przed rozpoczęciem imprezy, pierwsi goście ustawili się w kolejce. Wszystkim najmłodszym uczestnikom, czas oczekiwania umilała wesoła drużyna - Ciocie Zagadki oraz roztańczeni Flinstonowie. Oj, było wesoło i kolorowo, a przejażdżki Flinstonowozem z głośnym okrzykiem "Yabba-dabba-doo!", to było coś fantastycznego.

IRBIS - konkurs wiedzy ZOOlogicznejIRBIS - konkurs wiedzy ZOOlogicznej

Za nami rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu zoologicznego IRBIS. Tytuł tegorocznej edycji to: Po co komu ZOO. Młodzież, która wzięła udział, wykazała się ogromnym zaangażowaniem i wiedzą na temat ogrodów zoologicznych, dzięki czemu czujemy, że nasza praca nie jest bezcelowa, a jej sens jest powszechnie zauważany, nawet przez młodych ludzi.

poprzednia strona[1] [2] [3] [4] [5] ... [24]      następna strona


^ do góry