Kup bilet on-line

Atrakcje « powrót

Działo się...

W płockim ZOO organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń, wśród których każdy wybierze coś dla siebie. Odbywają się imprezy skierowane do grup szkolnych i przedszkolnych, jak również weekendowe imprezy rodzinne. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem imprez w ZOO na rok 2024.

 
ZEW NATURY BEZ CENZURY ZEW NATURY BEZ CENZURY

W sobotni wieczór 10 lutego w Herpetarium ZOO Płock było naprawdę gorąco! Nietypową lekcję biologii dla pełnoletniej publiczności poprowadził osobiście prezes ZOO Krzysztof Kelman. Goście mieli okazję w przystępny i humorystyczny sposób poznać mnóstwo ciekawostek z intymnego życia zwierząt. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a naszych "studentów" nie opuszczał dobry humor. Wśród poruszonych tematów znalazły się te o wierności i jej braku, o niebezpiecznych związkach, o zmianie płci, prezentach i szarmanckich manierach, o rywalizacji oraz staraniach o serce wybranki.

31. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 31. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Zakończyliśmy wspólne granie podczas 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane pieniądze pomogą w walce z sepsą. Dzięki Wam na konto Sztab WOŚP Płock wpłynęło 26 148,83 zł! Aukcja "Zostań opiekunem słoni" przerosła wszelkie oczekiwania. Zwycięzca wylicytował ją za 10 253 zł !!! Pozostałe aukcje (opiekun herpetarium, akwarium, fok, kotów drapieżnych, dzień bycia prezesem ZOO, gadżety i karty wstępu) oraz gotówka do skarbonek też wspomogły szczytny cel ogromną kwotą.

NIESAMOWITE WARSZTATY Z CIOCIĄ OD KLOCKÓW NIESAMOWITE WARSZTATY Z CIOCIĄ OD KLOCKÓW

W ostatnią sobotę 24 września gościliśmy w naszym ZOO słynną Ciocię od Klocków i młodych LEGOmaniaków. Odbyły się 3 tury warsztatów, w których wzięło udział aż 90 dzieci w różnym wieku. Dla każdej grupy przygotowano pokaz terrarystyczny, podczas którego uczestnicy mogli poznać wiele ciekawych zwierząt - obejrzeć z bliska gekony lamparcie i rzekotki australijskie, pogłaskać żółwia stepowego, a nawet wpaść w objęcia pytona królewskiego. Te bliskie spotkania z naszymi podopiecznymi zainspirowały młodych budowniczych do stworzenia fantastycznych i kreatywnych projektów. Podczas zajęć całe góry słynnych, kolorowych klocków zamieniały się w stada dzikich zwierząt, ale też w perły

GUPIKOWA SOBOTAGUPIKOWA SOBOTA

Za nami weekend pełen emocji! Po raz kolejny odbyły się Mistrzostwa Europy i Polski Gupika, połączone z wystawą tych intrygujących ryb, a na najmłodszych czekały atrakcje związane z wodą i wszystkim co jej dotyczy.

MISTRZOSTWA EUROPY I POLSKI GUPIKÓW 2022MISTRZOSTWA EUROPY I POLSKI GUPIKÓW 2022

W dniach 1-2 września 2022 odbyły się Mistrzostwa Europy i Polski Gupika w Kategorii Par. To już piąty raz, gdy ZOO Płock wraz z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Akwarystów Hodowców Ryb Żyworodnych - Klubem Poecilia Reticulata organizuje tę prestiżową imprezę.

4. edycja Nocnego Biegu w ZOO już za nami!4. edycja Nocnego Biegu w ZOO już za nami!

27 sierpnia 2022r. po raz 4. odbył się wyczekiwany Nocny Bieg w ZOO. Jak w poprzednich edycjach trasa biegu głównego o dystansie ok. 4,3km przebiegała głównymi alejkami płockiego ogrodu. Oczywiście nie zabrakło koszmaru biegaczy, czyli trudnych, wyciskających ostatnie poty odcinków ze wzniesieniami.

poprzednia strona[1] ... [2] [3] [4] [5] [6] ... [25]      następna strona


^ do góry