Kup bilet on-line

Atrakcje « powrót

Działo się...

W płockim ZOO organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń, wśród których każdy wybierze coś dla siebie. Odbywają się imprezy skierowane do grup szkolnych i przedszkolnych, jak również weekendowe imprezy rodzinne. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem imprez w ZOO na rok 2022.

 
ZOONOOOCZOONOOOC

Siódma odsłona ZOONOOOCy za nami. Po raz kolejny, chętnych na nocne obozowanie nie brakowało. Wśród 999 uczestników znaleźli się turyści z wróżnych stron Polski, a także z Holandii, Niemiec, Chile i Maroka. Pole namiotowe szybko zapełniło się pełnymi dobrego humoru gośćmi w różnym wieku

Wieczór Marzeń w ZOO 2019Wieczór Marzeń w ZOO 2019

Już po raz 15., płocki Ogród Zoologiczny zapełnił się wyjątkowymi gośćmi podczas imprezy "Wieczór Marzeń w ZOO". Pierwsza, dwugodzinna część imprezy odbyła się na Placu Piknikowym przy "Grzybku", gdzie uczestników przywitał Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski oraz gospodarz ZOO-Dyrektor Krzysztof Kelman. W tym dniu szalonej zabawy przy radosnych uśmiechach nie było końca.

89. urodziny aligatorzycy Marty89. urodziny aligatorzycy Marty

W imieniu naszej seniorki MARTY, serdecznie dziękujemy za to, że byliście na jej 89. urodzinach. Impreza odbyła się 18 maja, a w programie nie zabrakło wielkiego tortu urodzinowego dla gości oraz nieco mniejszego i mniej słodkiego dla jubilatki. Na gości czekały warsztaty plastyczne, konkursy z krokodylimi nagrodami oraz mega lurka z życzeniami. Marta to jedno z najstarszych

Pracownicy Levi's ponownie w płockim ZOOPracownicy Levi's ponownie w płockim ZOO

Jest taka firma w Płocku, która na jeden dzień wstrzymuje prace w swoim zakładzie i wysyła pracowników na cały dzień do ZOO. A pracownicy uwierzcie lub nie, bardzo się cieszą, że mogą u nas pracować. Z wielkim entuzjazmem chwytają grabie, motyki czy miotły i z uśmiechem na twarzy biorą się do porządkowania zieleni i upiększania płockiego ogrodu zoologicznego. Celem akcji jest propagowanie idei wolontariatu w formie wykonywania prac społecznie użytecznych na rzecz Miasta Płocka, a ta firma to Levi Strauss Poland Sp. z o.o.

DZIEŃ ZIEMI w ZOODZIEŃ ZIEMI w ZOO

28 kwietnia świętowaliśmy DZIEŃ ZIEMI. Impreza miała charakter warsztatów z aktywnym udziałem uczestników. W programie znalazło się mnóstwo kreatywnych aktywności, które przygotowali Partnerzy ZOO np. ceramiczne inspiracje, vege zwierzaki, tropiciele odpadów, przyjaciele owadów i wiele innych.

ZEW NATURY BEZ CENZURYZEW NATURY BEZ CENZURY

W sobotni wieczór 23 marca nietypową lekcję biologii poprowadził dyrektor ZOO Krzysztof Kelman. Pełnoletnia publiczność miała okazję poznać mnóstwo ciekawostek z intymnego świata zwierząt. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a naszych "studentów" nie opuszczał dobry humor. Wśród poruszanych tematów znalazły się te o wierności i jej braku, o niebezpiecznych związkach, które czasem kończą się tragicznie dla jednego z partnerów, o zmianie płci, prezentach, szarmanckich manierach i staraniach o serce wybranki.

poprzednia strona[1] ... [5] [6] [7] [8] [9] ... [22]      następna strona


^ do góry