Kup bilet on-line

Atrakcje « powrót

Działo się...

W płockim ZOO organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń, wśród których każdy wybierze coś dla siebie. Odbywają się imprezy skierowane do grup szkolnych i przedszkolnych, jak również weekendowe imprezy rodzinne. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem imprez w ZOO na rok 2024.

 
Wiejskie Klimaty w ZOOWiejskie Klimaty w ZOO

W niedzielę 25 sierpnia w godz. 10:00-18:00 zaprosiliśmy Was do wspólnej zabawy podczas rodzinnej imprezy Wiejskie Klimaty. Nasi goście mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych warsztatach takich jak: wyrób sera, wyplatanie z wikliny, tworzenie przedmiotów z ceramiki i gipsu, warsztatach plastycznych oraz wielu innych atrakcjach.

Nocny Bieg w ZOONocny Bieg w ZOO

W ramach Grand Prix w biegach ulicznych i przełajowych Płock 2019, w dniu 24 sierpnia, odbył się nocny bieg w zoo. W ciszy sobotniego wieczora, ciemnymi alejkami płockiego ZOO pobiegły 162 osoby. Bieg ukończyło 157 osób. Trasa o długości 4,3 km nie należała do łatwych, bo prowadziła uczestników po nadwiślańskim wzgórzu (trochę z górki, a trochę pod górkę).

ZOONOOOCZOONOOOC

Siódma odsłona ZOONOOOCy za nami. Po raz kolejny, chętnych na nocne obozowanie nie brakowało. Wśród 999 uczestników znaleźli się turyści z wróżnych stron Polski, a także z Holandii, Niemiec, Chile i Maroka. Pole namiotowe szybko zapełniło się pełnymi dobrego humoru gośćmi w różnym wieku

Wieczór Marzeń w ZOO 2019Wieczór Marzeń w ZOO 2019

Już po raz 15., płocki Ogród Zoologiczny zapełnił się wyjątkowymi gośćmi podczas imprezy "Wieczór Marzeń w ZOO". Pierwsza, dwugodzinna część imprezy odbyła się na Placu Piknikowym przy "Grzybku", gdzie uczestników przywitał Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski oraz gospodarz ZOO-Dyrektor Krzysztof Kelman. W tym dniu szalonej zabawy przy radosnych uśmiechach nie było końca.

89. urodziny aligatorzycy Marty89. urodziny aligatorzycy Marty

W imieniu naszej seniorki MARTY, serdecznie dziękujemy za to, że byliście na jej 89. urodzinach. Impreza odbyła się 18 maja, a w programie nie zabrakło wielkiego tortu urodzinowego dla gości oraz nieco mniejszego i mniej słodkiego dla jubilatki. Na gości czekały warsztaty plastyczne, konkursy z krokodylimi nagrodami oraz mega lurka z życzeniami. Marta to jedno z najstarszych

Pracownicy Levi's ponownie w płockim ZOOPracownicy Levi's ponownie w płockim ZOO

Jest taka firma w Płocku, która na jeden dzień wstrzymuje prace w swoim zakładzie i wysyła pracowników na cały dzień do ZOO. A pracownicy uwierzcie lub nie, bardzo się cieszą, że mogą u nas pracować. Z wielkim entuzjazmem chwytają grabie, motyki czy miotły i z uśmiechem na twarzy biorą się do porządkowania zieleni i upiększania płockiego ogrodu zoologicznego. Celem akcji jest propagowanie idei wolontariatu w formie wykonywania prac społecznie użytecznych na rzecz Miasta Płocka, a ta firma to Levi Strauss Poland Sp. z o.o.

poprzednia strona[1] ... [7] [8] [9] [10] [11] ... [25]      następna strona


^ do góry